DIY Jak využít bambule na Vánoční dárky?

Máte rádi kulichy, ale na bambule moc nejste? Nevadí, dají se využít i úplně jinak než jako ozdoba Vaší pokrývky hlavy. Například na ozdobení vánočního dárku pro vaše nejbližší. Je to úplná hračka a navíc máte o adventní zábavu postaráno. Vykašlete se na tuctové obaly z obchoďáku a vytaste svou kreativitu!

Na internetu můžete objevit spoustu inspirativních nápadů, jak s takovou bambulí vlastně naložit. Většinou si vystačíte s obyčejným béžovým balícím papírem, kousky látky či starého svetru a stuhami. A pokud nemáte doma bambule nazbyt, není vůbec problém si jich pár vyrobit. Nevíte jak na to? Koukněte se na jednoduché návody tady nebo tady. Ani nebudete potřebovat nějaké speciální vybavení. Stačí jakákoliv příze a dobře nabroušené nůžky a můžete hned začít. Pak stačí bambuli lepidlem nebo provázkem připevnit na jednoduchou krabičku či sáček z přírodního materiálu, dozdobit kusem látky či hezkou stuhou a máte to!

A pokud Vás výroba bambulí pohltí, můžete je využít nejen při balení dárků, ale i na další vánoční výzdobu. Dá se z nich udělat třeba vánoční věnec i originální ozdoby na stromeček. Koukněte se k nám na pinterest, kde najdete nápadů, co s bambulí, ještě mnohem víc.

Obrázky jsou použité z webu: yarninspirations.com; apartmenttherapy.com; Whipperberry

Komentáře