BusFest: S Coolichem trolejbusem

Čtyři kola, dvoje troleje, jeden řidič v kombinaci s kapelou a nadšenými posluchači? Ano, to jeBusFest, multižánrový festival v trolejbusech. Vyjíždíme 16. dubna 2014 v 16:00 z trolejbusové točny ve Zlíně.

Kdo jsme?
Jsme malý festival s velkým srdcem. Žijeme ve spleti trolejbusových sedaček a svůj čas trávíme ve společnosti profesionálních řidičů. Zkrátka představte si hudební festival nadupaný skvělými interprety, kteří vystupují v jedoucíchtrolejbusech! To jsme my.

Na co se můžete těšit?
Fíhá, toho bude hodně. Ve třech trolejbusech se představí hlavní hvězdy festivalu. Z Kalifornie k nám zavítá Rocky Leon, který vás naladí na vlnu raggae, hip-hopu a ska. Dalším účinkujícím bude Paulie Garand, hvězda českého rapu. A ze sousedního Slovenska k nám přijede DJ dvojice Malalata se svým electro-swingem. Kromě těchto perliček připravujeme řadu vystoupení menších akustických kapel, které budou k vidění přímo na trolejbusové točně.

A co máme navíc?

Před odjezdem prvního trolejbusu připravujeme největší polštářovou bitvu v České republice. Ta odstartuje úderem 2. hodiny na parkovišti u Velkého kina ve Zlíně. Budeme legendární, protože se pokusíme o zapsání se do Guinessovy knihy rekordů v počtu návštěvníků. Takže polštáře do ruky a vzhůru do nebes rekordů.

Co s večerem?
Máme pivo! Máme ženy i muže! Máme Afterparty! Takže program na večer je jasný. Zavítejte do hudebního klubu Golem a připravte se na party v režii DJs. Ke slyšení bude indie, DnB i Trap. V neposlední řadě se zde utkají dva borci z řad RedbullDJs a svedou nelítostný hudební souboj.

Nenech si nás ujet! Více informací se dozvíš na stránkách www.busfest.cz.

Komentáře